Gel proti těžkým nohám

Tento gel proti těžkým nohám je vhodný zejména při cévních onemocněních, při zánětech křečových žil a při otocích. Přípravek obsahuje vitamíny A, B2, C a E. Podporuje elasticitu žil, rozpouští krevní sraženiny a tím napomahá cirkulaci krve.

  • 148 Kč

  • 3 ks a více - 120 Kč
  • Kód výrobku: HER-3835
  • Dostupnost:

    Na skladě - expedujeme do 24 hodin

O produktu

Tento gel na unavené nohy je vhodný zejména při cévních onemocněních, při zánětech křečových žil a při otocích. Přípravek obsahuje vitamíny A, B2, C a E. Podporuje elasticitu žil, rozpouští krevní sraženiny a tím napomahá cirkulaci krve.

Použití: několikkrát denně potírat na postižená místa. Určeno také k masážím.

Upozornění: Určeno pro vnější použití. Nepoužívejte pro děti do 3 let. Křečové žíly nikdy nemasírovat! Výrobek obsahuje bylinné výtažky, doporučujeme ověřit snášenlivost vetřením malého množství balzámu do pokožky. Případné zarudnutí pokožky je přirozeným projevem. Po použití si pečlivě umyjte ruce. Zabraňte styku s očima.

Složení:  Aqua, Ethanol, Triticum Vulgare, Aesculus Hippocastanum Extract (and) Glycine Soja Oil, Urtica Dioica, Propylene Glycol, Triethanolamine, Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Mentha Arvensis, Tocopheryl Acetate.

Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C.

Obsah: 500 ml.

Vyrobeno v České republice.

Podobné produkty