Hoštické Slepičince tekuté

Hoštické hnojivo SLEPIČINCE je kapalné organicko-minerální hnojivo, jehož důležitou součásti je fermentovaný drůbeži trus. Rostlinám dodává nejen potřebné živiny, ale výrazně aktivuje i půdní mikrofloru. Vysoký obsah fosforu zaručuje bohatou násadu květů a u plodin následně i velkou úrodu.

  • 248 Kč

  • Cena bez DPH: 205 Kč
  • Kód výrobku: FOR-110
  • Dostupnost:

    Na skladě - expedujeme do 24 hodin při platbě převodem

O produktu

Hoštické hnojivo SLEPIČINCE je kapalné organicko–minerální hnojivo, jehož důležitou součásti je fermentovaný drůbeži trus. Rostlinám dodává nejen potřebné živiny, ale výrazně aktivuje i půdní mikrofloru. Vysoký obsah fosforu zaručuje bohatou násadu květů a u plodin následně i velkou úrodu.

Složení: 5 % N + 10 % P2O5+ 5 % K2O

Použití: Hnojivy roztok pro zálivku připravíme smícháním 15 ml hnojiva (po okraj naplněné víčko) s 3 litry vody. Roztok s hnojivem aplikujeme na povrch substrátu – zeminy zálivkou. Ovoce – (duben – srpen) 1x týdně. Jahody – (březen – srpen) 1x týdně. Réva – (duben – srpen) 1x týdně. Zelenina – (duben – srpen) 1x týdně. Květiny – (březen – červenec) 1x týdně, (srpen – září) 1x za dva týdny. Před použitím obsah lahve důkladně protřepeme. Při listové výživě (postřikem na list) smícháme 15 ml hnojiva s 6 litry vody. Postřik provádíme ráno nebo večer.

Obsah: 1 L

Vyrobeno v České republice

Podobné produkty